Drodzy Rodzice !

Zapraszamy Państwa do prywatnego żłobka Akademii Kolorowej Ciuchci. Jesteśmy z wami już ponad 5 lat!!! Od 1 lipca 2015 roku mamy już dwie Ciuchcie - w Swarzędzu i w Zalasewie!!! Nowocześnie i Kolorowo!!! Chcecie posłać swoją pociechę do żłobka ? Akademia Kolorowej Ciuchci cały czas rozwija się, aby zapewnić jak najlepszą opiekę dla Waszych pociech.   Kolorowa Ciuchcia to miejsce stworzone z myślą o Dzieciach i dla Dzieci, kolorowe i przyjazne. I to w bardzo przyzwoitej cenie dzięki dotacji z UMiG Swarzędz. Serdecznie zapraszamy!

Akademia zapewnia profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesiąca do 3,5 lat, w godzinach pracy ich rodziców tj. od poniedziałku do piątku w godz. 6:30-17:00.

Akademia działa już ponad 5 lat i cieszy się pozytywną opinią wśród rodziców, jako pierwszy prywatny żłobek w Swarzędzu przeszedł szczegółową kontrolę i zdobył niezbędne pozwolenia od Sanepidu, Straży Pożarnej i wpis do ewidencji żłobków prowadzony przez UMiG Swarzędz.

Akademia Kolorowej Ciuchci jest małym, rodzinnym żłobkiem, z przyjazną atmosferą. Chcemy, aby nasz żłobek był miejscem DZIECI - stworzony z myślą o najmłodszych i dla najmłodszych. W obu Ciuchciach Dzieci mają do dyspozycji duże bawialnie, sypialnie oraz plac zabaw. Obie placówki spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i higieny.

Opiekunki w naszej Akademii to przede wszystkim osoby kochające dzieci i swoją pracę, posiadające doświadczenie w pracy z dziećmi.

Proponujemy maluszkom twórcze spędzanie czasu podczas zabaw edukacyjnych, zajęć rytmiczno-ruchowych; rozwijających wyobraźnię, mowę, myślenie przyczynowo – skutkowe, sprawności manualne.

Dzieci, jeśli pogoda na to pozwala, codziennie uczestniczą w zabawach na świeżym powietrzu.

W ciągu roku nie zabraknie również spotkań z ciekawymi gośćmi, przedstawień teatralnych, kukiełkowych, balików.

W żłobku odbywają się zajęcia z rytmiki, angielskiego, bajkoterapia.

ZAPRASZAMY.

Zapytaj o miejsce - sprawdź - 692/ 575 191